05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
05:55 Kultura
06:00 Odmevi
06:55 Dobro jutro
11:15 Vem!, kviz
11:40 Ugriznimo znanost: Nevarnost prašnih delcev, oddaja o znanosti
12:25 Vrtičkarji: Kufri gor, kufri dol, slovenska nadaljevanka, 5/12
13:00 Prvi dnevnik
13:20 Šport
13:25 Vreme
13:30 Tarča: Slovenska cestna ruleta
14:25 Globus
15:00 Poročila
15:10 Mostovi - Hidak, oddaja TV Lendava
15:40 Olivija: Olivija se uči balet, risanka, ponovitev
15:50 Studio kriškraš: Bratec, ponovitev
16:35 Duhovni utrip: Moč zdravilne molitve
17:00 Poročila ob petih
17:15 Šport
17:20 Vreme
17:30 Alpe-Donava-Jadran
17:55 Novice
18:00 Infodrom, tednik za otroke in mlade
18:15 Kioka: Počitek
18:20 Vem!, kviz
18:55 Vreme
19:00 Dnevnik
19:30 Slovenska kronika
19:45 Šport
19:55 Vreme
20:00 Slovenski pozdrav, narodnozabavna oddaja
21:25 Na lepše
21:55 Vreme
22:00 Odmevi
22:35 Kultura
22:45 Šport
22:55 Vreme
23:00 Kinoteka: Akira Kurosawa
23:15 Rašomon, japonski film
00:45 Dnevnik Slovencev v Italiji
01:10 Dnevnik, ponovitev
01:40 Slovenska kronika, ponovitev
01:55 Šport
02:00 Vreme
02:05 Info-kanal
06:00 Otroški kanal
07:00 Lajko: Lajko si ne upa priznati
07:05 A veš, koliko te imam rad: Polje buč, risanka
07:15 Edo in Medo: Orliček, risanka, ponovitev
07:25 Biba se giba: Biba in Srkalček, risana nanizanka, ponovitev
07:50 Maksipes Fik: Raziskovalec
07:55 Simfonorije: Taborjenje
08:00 Vetrnica: Juna in Luna krmita kozice
08:05 Zgodbe iz školjke: Ribič Pepe: Sijajni New York, oddaja za gluhe in naglušne, ponovitev
08:40 Točka, glasbena oddaja
10:00 Bleščica, oddaja o modi
10:45 Dragocena mokrišča, dokumentarna oddaja
11:35 Dobro jutro
14:00 O živalih in ljudeh, izobraževalno-svetovalna oddaja
14:40 Na vrtu, izobraževalno-svetovalna oddaja
15:20 Posebna ponudba, izobraževalno-svetovalna oddaja
16:05 Dober dan
17:00 Halo TV
18:00 Fina gospa (IV.), angleška humoristična nanizanka, 5/7, ponovitev
18:30 Fina gospa (IV.), angleška humoristična nanizanka, 6/7, ponovitev
19:10 Biatlon - svetovni pokal: sprint (Ž), prenos iz Canmora
20:20 Hotela sva na morje, nemški film, ponovitev
22:15 Bučke, satirično informativna parodija, ponovitev
22:35 Polnočni klub: Slovenski mladinski pisatelji
23:50 Točka, glasbena oddaja
00:30 Halo TV, ponovitev
01:35 Zabavni kanal
04:45 Biatlon - svetovni pokal: sprint (Ž), posnetek iz Canmora