06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
00:00
06:45 Poletna scena, ponovitev
07:10 Odmevi, ponovitev
08:00 Dojenček: Ninica
08:05 Adi v človeškem telesu: Zakaj zaznavam vonje
08:10 Pokukajmo na Zemljo: Bangladeš
08:15 Sončni mlin: Skrivalnice
08:20 Pozabljeni igrači: V ognjenih zubljih
08:25 Gospodič Jakob: Polnoč
08:30 Kuhanje? Otročje lahko!: Krompirjev pire
08:35 Medvedek: Skrivalnice
08:40 Svet živali: Želva Gala
08:45 Minuta v muzeju: Timpanon z rastlinskim vzorcem
08:50 Metka in Zverinko Zver: Samo konice
08:55 Štef in jaz: Vse je naravno
09:00 Glasbila: Harfa
09:05 Firbcologi: O modnem šovu, ranah in snegu, mozaična oddaja za otroke, ponovitev
09:25 Življenje kot v filmu, igrana nadaljevanka, 2/3, ponovitev
10:00 Megabiti energije: Dragocene smeti, dokumentarna oddaja, ponovitev
10:30 Planet opičjih ljudi - Bitka za Zemljo: Homo erectus, koprodukcijska dokumentarna serija, 1/2, ponovitev
11:55 Šrilanka - med rajem in peklom, potopis, ponovitev
13:00 Prvi dnevnik
13:20 Vreme
13:25 Šport
13:55 Polnočni klub: Poslušajmo slovensko, ponovitev
15:10 Mostovi - Hidak
15:45 Mali kralj: Lahko noč
15:50 Gregor in dinozavri: Stegija ni, risanka, ponovitev
16:00 Svet živali: Netopir Rajko
16:05 Ciak Junior: Kaj nam je bilo tega treba, kratki igrani film, ponovitev
16:20 Moja soba: Eva, resničnostna oddaja, ponovitev
17:00 Poročila ob petih
17:10 Vreme
17:15 Šport
17:20 Poletna scena, ponovitev
17:45 Sam Sebastian: Šesti čut
18:10 Kulturni vrhovi: Žeželj nad Vinico, dokumentarna oddaja, ponovitev
18:35 Mili in Moli: Bor Božič, risanka, ponovitev
18:55 Vreme
19:00 Dnevnik
19:30 Slovenska kronika
19:45 Vreme
19:50 Šport
20:00 Ptujski festival 2014, prenos
22:00 Odmevi
22:40 Vreme
22:45 Šport
22:55 Poletna scena
23:25 Polnočni klub: Dober direktor je
00:35 Dnevnik, ponovitev
01:05 Slovenska kronika, ponovitev
01:15 Vreme
01:20 Šport
01:25 Dnevnik Slovencev v Italiji
01:50 Info-kanal
06:45 Poletna scena
07:10 Odmevi
08:00 Dojenček
08:05 Adi v človeškem telesu
08:10 Pokukajmo na Zemljo
08:15 Sončni mlin
08:20 Pozabljeni igrači
08:25 Gospodič Jakob
08:30 Kuhanje? Otročje lahko!
08:35 Medvedek
08:40 Svet živali
08:45 Minuta v muzeju
08:50 Metka in Zverinko Zver
08:55 Štef in jaz
09:00 Glasbila
09:05 Firbcologi, mozaična oddaja za otroke
09:25 Življenje kot v filmu, igrana nadaljevanka, epizoda 2/3
10:00 Megabiti energije, dokumentarna oddaja
10:30 Planet opičjih ljudi - Bitka za Zemljo, koprodukcijska dokumentarna serija, epizoda 1/2
11:55 Šrilanka - med rajem in peklom, potopis
13:00 Prvi dnevnik
13:20 Vreme
13:25 Šport
13:55 Polnočni klub
15:10 Mostovi - Hidak
15:45 Mali kralj
15:50 Gregor in dinozavri, risanka
16:00 Svet živali
16:05 Ciak Junior, kratki igrani film
16:20 Moja soba, resničnostna oddaja
17:00 Poročila ob petih
17:10 Vreme
17:15 Šport
17:20 Poletna scena
17:45 Sam Sebastian
18:10 Kulturni vrhovi, dokumentarna oddaja
18:35 Mili in Moli, risanka
18:55 Vreme
19:00 Dnevnik
19:30 Slovenska kronika
19:45 Vreme
19:50 Šport
20:00 Ptujski festival 2014, prenos
22:00 Odmevi
22:40 Vreme
22:45 Šport
22:55 Poletna scena
23:25 Polnočni klub
07:00 Otroški kanal
08:30 Zabavni kanal
12:25 Točka, glasbena oddaja, ponovitev
13:20 Iz noči klavirjev: Pianistka Ana Šinkovec, Simfonični orkester RTVS in Simon Krečič - A. Skrjabin: Koncert za klavir in orkester, op. 20, ponovitev
14:35 Sledi, oddaja TV Maribor, ponovitev
15:00 Alpe-Donava-Jadran: Briksen in partnerska mesta, ponovitev
15:30 Pričevalci: dr. Marko Kremžar, ponovitev
17:00 Mostovi - Hidak, ponovitev
18:00 Plavanje - evropsko prvenstvo, prenos iz Berlina
19:55 Košarka - prijateljska tekma: Slovenija : Brazilija, prenos iz Ljubljane
21:50 Stara nergača (II.): Zaroka, angleška nanizanka, 6/6, ponovitev
22:20 Reši nas hudega, dansko-švedsko-norveški film, ponovitev
23:50 Točka, glasbena oddaja
00:40 Zabavni kanal
07:00 Otroški kanal
08:30 Zabavni kanal
12:25 Točka, glasbena oddaja
13:20 Iz noči klavirjev
14:35 Sledi, oddaja TV Maribor
15:00 Alpe-Donava-Jadran
15:30 Pričevalci
17:00 Mostovi - Hidak
18:00 Plavanje - evropsko prvenstvo, prenos iz Berlina
19:55 Košarka - prijateljska tekma
20:00 Košarka - prijateljska tekma, prenos iz Ljubljane
21:50 Stara nergača (II.), angleška nanizanka, epizoda 6/6
22:20 Reši nas hudega, dansko-švedsko-norveški film
23:50 Točka, glasbena oddaja
06:00 Balonar Oskar (Oscar the Balloonist), 1. sezona, 1. del, ameriška risanka
06:15 Monster High: Neobičajna šola (Monster High XI: Scaris), *
07:15 Lego Chima (Lego Chima), 1. sezona, 14. del, danska risanka
07:40 Pod košem (Basketeers), 1. sezona, 7. del, ameriška risanka
08:05 Hotel 13 (Hotel 13), 1. sezona, 44. del, nemška nanizanka
08:20 TV prodaja
08:35 Queen Latifah show (Queen Latifah Show), 1. sezona, 3. del, ameriška serija
09:30 TV prodaja
09:45 Želim te ljubiti (Quiero amarte), 1. sezona, 132. del, mehiška nanizanka
10:40 TV prodaja
10:55 Sila (Sila), 72. del, turška nanizanka
11:55 TV prodaja
12:10 Vrtinec življenja (Lo que la vida me robo), 107. del, mehiška nanizanka
13:05 Zmenki milijonarjev (Millionaire Matchmaker), 5. sezona, 11. del, ameriška serija
14:00 Policijska družina (Blue Bloods), 2. sezona, 22. del, ameriška nanizanka
14:55 Queen Latifah show (Queen Latifah Show), 1. sezona, 4. del, ameriška serija
15:50 Želim te ljubiti (Quiero amarte), 1. sezona, 133. del, mehiška nanizanka
16:45 Sila (Sila), 73. del, turška nanizanka
17:00 24UR popoldne, slovenski informativni
17:10 Sila (Sila), 73. del, turška nanizanka
17:55 Vrtinec življenja (Lo que la vida me robo), 108. del, mehiška nanizanka
18:58 24UR, slovenski informativni
20:00 Ljubezenski recept (No Reservations), ameriški film
21:55 24UR zvečer, slovenski informativni
22:25 Mali otroci (Little Children), ameriški film
23:09 Mali otroci (Little Children), ameriški film
06:00 Svet, slovenski informativni
06:55 Alarm za Kobro 11 (Alarm for Cobra 11), 10. sezona, 13. del, nemška nanizanka
07:50 Zadnji pristan (Last Resort), 1. sezona, 3. del, ameriška nanizanka
08:40 Prijatelja pod odejo (Friends with Benefits), 1. sezona, 9. del, ameriška nanizanka
09:05 Monsuno (Monsuno), 1. sezona, 6. del, japonska risanka
09:35 Beyblade (Beyblade Metal Fusion), 1. sezona, 42. del, ameriška risanka
10:05 Naša mala klinika (Naša mala klinika), 1. sezona, 2. del, slovenska nanizanka
10:55 Pazi, kamera!, 16. del
11:30 Srečni klic, 53. del
12:30 TV prodaja
13:00 Skrivnosti Silvestra in Tweetyja (Sylvester & Tweety Mysteries), 3. sezona, 10. del, ameriška risanka
13:20 Tom in Jerry (Tom and Jerry Theatricals), 1. sezona, 66. del, ameriška risanka
13:35 TV prodaja
13:50 Zadnji pristan (Last Resort), 1. sezona, 4. del, ameriška nanizanka
14:45 Otrok na poti (Baby on Board), ameriški film
16:35 Prijatelja pod odejo (Friends with Benefits), 1. sezona, 10. del, ameriška nanizanka
17:05 Naša mala klinika (Naša mala klinika), 1. sezona, 3. del, slovenska nanizanka
18:00 Svet, slovenski informativni
18:55 Alarm za Kobro 11 (Alarm for Cobra 11), 10. sezona, 14. del, nemška nanizanka
19:50 Svet, slovenski informativni
20:05 Zvezdne steze (Star Trek), ameriški film
22:25 Univerzalni vojak: Nazaj na bojnem polju (Universal Soldier: The Return), ameriški film
23:55 Brezglavi jezdec (Sleepy Hollow), ameriški film
06:30 TV prodaja
07:00 Sestre Elliot (Les soeurs Elliot), 4. del kanadske nadaljevanke (drama)
08:05 Ponos Ratkajevih (Ponos Ratkajevih), 160. del hrvaške nadaljevanke (zgodovinska telenovela)
09:00 TV prodaja
09:30 Prvinski okusi (Taste of Life Basics), *
10:00 Dom s stilom (HOME By Novogratz), *
10:25 TV prodaja
11:15 V vrtincu mode in ljubezni (Hilos de amor (Mariana and Scarlett), 1. sez. 67. del španske nadaljevanke (telenovela) (pon.)
12:15 Telekviz
13:35 TV prodaja
14:35 Oddamo v najem (For rent), *
15:05 Hajlajf (pon.), *
15:35 Dan za sanje (pon.), *
16:35 Navigator karavaning (pon.), *
17:15 V vrtincu mode in ljubezni (Hilos de amor (Mariana and Scarlett), 1. sez. 68. del španske nadaljevanke (telenovela)
18:10 Prvinski okusi (Taste of Life Basics), *
18:50 Telekviz
20:00 Podvodni velikan (Mee-Shee: The Water Giant), ameriški film 2005 (avantura)
21:55 Sanjska dežela (Dreamland), ameriški film 2006 (drama)
23:35 Hotel Erotika,  ameriški film (erotični), *
06:00 Glasbeni mozaik
07:00 Hiša laži (House of Lies), 1. sezona, 7. del, ameriška nanizanka
07:30 Kaos (Chaos), 1. sezona, 8. del, ameriška nanizanka
08:10 Mladi in nemirni (Young & the Restless), 17. sezona, 76. del, ameriška nanizanka
08:50 Princeska (Princess), 1. sezona, 2. del, kanadska serija
09:15 Opravljivka (Gossip Girl), 4. sezona, 18. del, ameriška nanizanka
10:00 Vampirski dnevniki (Vampire Diaries), 3. sezona, 19. del, ameriška nanizanka
10:40 Larina izbira (Lara's Choice), 1. sezona, 83. del, hrvaška nanizanka
11:30 Larina izbira (Lara's Choice), 1. sezona, 84. del, hrvaška nanizanka
12:20 Mladi in nemirni (Young & the Restless), 17. sezona, 77. del, ameriška nanizanka
13:00 Parki in rekreacija (Parks and Recreation), 4. sezona, 7. del, ameriška nanizanka
13:20 Princeska (Princess), 2. sezona, 14. del, kanadska serija
13:45 Opravljivka (Gossip Girl), 4. sezona, 19. del, ameriška nanizanka
14:25 Vampirski dnevniki (Vampire Diaries), 3. sezona, 20. del, ameriška nanizanka
15:10 Zdravnikova vest (House), 5. sezona, 20. del, ameriška nanizanka
15:55 Brez sledu (Without a Trace), 3. sezona, 1. del, ameriška nanizanka
16:45 Nikita (Nikita), 2. sezona, 15. del, ameriška nanizanka
17:30 Beli ovratnik (White Collar), 2. sezona, 4. del, ameriška nanizanka
18:15 Glasbeni mozaik
19:20 Larina izbira (Lara's Choice), 1. sezona, 85. del, hrvaška nanizanka
20:10 Larina izbira (Lara's Choice), 1. sezona, 86. del, hrvaška nanizanka
21:00 Beli ovratnik (White Collar), 2. sezona, 5. del, ameriška nanizanka
21:40 Zdravnikova vest (House), 5. sezona, 21. del, ameriška nanizanka
22:25 Brez sledu (Without a Trace), 3. sezona, 2. del, ameriška nanizanka
23:20 Nikita (Nikita), 2. sezona, 16. del, ameriška nanizanka