01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
00:00
01:05 Dnevnik
01:35 Slovenska kronika
01:45 Vreme
01:50 Šport
01:55 Dnevnik Slovencev v Italiji
02:00 Dnevnik Slovencev v Italiji
02:25 Info-kanal
06:00 Kultura
06:05 Odmevi
06:55 Dobro jutro
10:40 Duhovni utrip
10:55 City folk - Ljudje evropskih mest, dokumentarna serija
11:50 Sledi, oddaja TV Maribor
12:15 Opus
13:00 Prvi dnevnik
13:20 Vreme
13:25 Šport
13:30 Studio city
14:20 Obzorja duha
15:00 Poročila
15:10 Mostovi - Hidak: Kanape - Kanapé
15:50 Village Folk - Ljudje podeželja, dokumentarna serija
16:00 Musti
16:05 Larina zvezdica, risanka
16:15 Maks in Rubi, risanka
16:25 Ribič Pepe, mozaična oddaja za otroke
17:00 Poročila ob petih
17:10 Vreme
17:15 Šport
17:25 Posebna ponudba, izobraževalno-svetovalna oddaja
17:55 Globus
18:30 Trala trali
18:35 Luka
18:40 Pujsa Pepa, risanka
18:55 Vreme
19:00 Dnevnik
19:30 Slovenska kronika
19:45 Vreme
19:50 Šport
20:00 Paradiž (II.), angleška nadaljevanka, epizoda 8/8
21:00 Bolezen - prodajna uspešnica, francoska dokumentarna oddaja
22:00 Odmevi
22:40 Vreme
22:45 Kultura
22:50 Šport
23:05 Globus
23:35 Pričevalci
01:00 Zabavni kanal
06:00 Otroški kanal
07:00 Dojenček
07:05 Adi v človeškem telesu
07:10 Pokukajmo na Zemljo
07:15 Sončni mlin
07:20 Roli Poli Oli
07:25 Larina zvezdica, risanka
07:35 Gospodič Jakob
07:40 Kuhanje? Otročje lahko!
07:45 Medvedek
07:50 Svet živali
07:55 Minuta v muzeju
08:00 Štef in jaz
08:05 Studio Kriškraš, mozaična oddaja za otroke
08:30 Za devetimi gorami, pravljica za otroke
08:40 Zgodbe iz školjke, oddaja za gluhoneme
09:00 Zabavni kanal
11:15 Dobro jutro
14:10 Točka, glasbena oddaja
15:35 Sam Sebastian
16:00 Mostovi - Hidak: Kanape - Kanapé
16:45 Studijska oddaja
17:30 Litva : Avstralija, prenos z Gran Canarie
19:20 Žrebanje Astra
19:30 Studijska oddaja
20:00 Koreja : Slovenija, prenos z Gran Canarie
22:15 Pršut, pršut, španski film
23:45 Točka, glasbena oddaja
01:15 24UR, slovenski informativni
02:15 Zvoki noči
06:00 Mufki
06:05 Odkrivajmo svet (Peep), 1. sezona, 10. del, kanadska risanka
06:25 Žabec in prijatelji (Frog & Friends), 1. sezona, 1. del, nizozemska risanka
06:35 Rori, dirkalnik (Roary the Racing Car), 1. sezona, 10. del, ameriška risanka
06:45 Franček (Franklin), 3. sezona, 2. del, kanadska risanka
07:10 Hitri prstki (Finger Tips), 4. sezona, 2. del, angleška serija
07:30 Otroške težave: Nespečnost (My Child Won't Sleep), oddaja
08:30 TV prodaja
08:45 Queen Latifah show (Queen Latifah Show), 1. sezona, 10. del, ameriška serija
09:35 TV prodaja
09:50 Želim te ljubiti (Quiero amarte), 1. sezona, 139. del, mehiška nanizanka
10:45 TV prodaja
11:00 Sila (Sila), 79. del, turška nanizanka
11:55 TV prodaja
12:10 Vrtinec življenja (Lo que la vida me robo), 114. del, mehiška nanizanka
13:05 Lepo je biti sosed (Lepo je biti sosed), 3. sezona, 1. del, slovenska nanizanka
14:00 Nepremagljivi dvojec (Suits), 1. sezona, 1. del, ameriška nanizanka
14:55 Queen Latifah show (Queen Latifah Show), 1. sezona, 11. del, ameriška serija
15:50 Želim te ljubiti (Quiero amarte), 1. sezona, 140. del, mehiška nanizanka
16:45 Sila (Sila), 80. del, turška nanizanka
17:00 24UR popoldne, slovenski informativni
17:10 Sila (Sila), 80. del, turška nanizanka
17:55 Vrtinec življenja (Lo que la vida me robo), 115. del, mehiška nanizanka
18:58 24UR, slovenski informativni
20:00 Preverjeno, slovenski informativni
21:05 Trdoglavci (Trdoglavci), 1. sezona, 12. del, slovenska nanizanka
22:00 24UR zvečer, slovenski informativni
22:30 Nepremagljivi dvojec (Suits), 1. sezona, 2. del, ameriška nanizanka
23:20 Rizzoli in Isles (Rizzoli & Isles), 3. sezona, 7. del, ameriška nanizanka
02:05 Glasbeni mikser
06:00 Svet, slovenski informativni
06:50 Beyblade (Beyblade Metal Fusion), 1. sezona, 49. del, ameriška risanka
07:15 Meteorkoti (Loonatics Unleashed), 2. sezona, 2. del, ameriška risanka
07:40 Slugterra (Slugterra), 1. sezona, 2. del, kanadska risanka
08:05 Ali Gator
08:10 Tom in Jerry (Tom and Jerry Theatricals), 1. sezona, 72. del, ameriška risanka
08:20 Alarm za Kobro 11 (Alarm for Cobra 11), 11. sezona, 4. del, nemška nanizanka
09:15 Zadnji pristan (Last Resort), 1. sezona, 10. del, ameriška nanizanka
10:05 Dva moža in pol (Two and a Half Men), 10. sezona, 3. del, ameriška nanizanka
10:35 Naša mala klinika (Naša mala klinika), 1. sezona, 9. del, slovenska nanizanka
11:30 Srečni klic, 64. del
12:30 TV prodaja
13:00 Skrivnosti Silvestra in Tweetyja (Sylvester & Tweety Mysteries), 4. sezona, 4. del, ameriška risanka
13:25 Tom in Jerry (Tom and Jerry Theatricals), 1. sezona, 79. del, ameriška risanka
13:35 TV prodaja
13:50 Zadnji pristan (Last Resort), 1. sezona, 11. del, ameriška nanizanka
14:40 Filmska zvezda (Major Movie Star), ameriški film
16:35 Dva moža in pol (Two and a Half Men), 10. sezona, 4. del, ameriška nanizanka
17:05 Naša mala klinika (Naša mala klinika), 1. sezona, 10. del, slovenska nanizanka
18:00 Svet, slovenski informativni
18:55 Alarm za Kobro 11 (Alarm for Cobra 11), 11. sezona, 5. del, nemška nanizanka
19:50 Svet, slovenski informativni
20:05 Ameriška pita (American Pie), ameriški film
21:55 Rdeči pas (Redbelt), ameriški film
23:50 Revolucija 1911 (1911), kitajski film
01:00 Vzgojni nasveti za male navihančke (Baby Squad), 1. sezona, 2. del, angleška serija
01:25 Glasbeni mozaik
06:00 Glasbeni mozaik
06:55 Vzgojni nasveti za male navihančke (Baby Squad), 1. sezona, 2. del, angleška serija
07:20 Nate Berkus - svet oblikovanja (Nate Berkus Show), 2. sezona, 4. del, ameriška serija
08:05 Mladi in nemirni (Young & the Restless), 17. sezona, 83. del, ameriška nanizanka
08:45 Princeska (Princess), 1. sezona, 9. del, kanadska serija
09:15 Opravljivka (Gossip Girl), 5. sezona, 3. del, ameriška nanizanka
10:00 Vampirski dnevniki (Vampire Diaries), 4. sezona, 4. del, ameriška nanizanka
10:40 Larina izbira (Lara's Choice), 1. sezona, 97. del, hrvaška nanizanka
11:30 Larina izbira (Lara's Choice), 1. sezona, 98. del, hrvaška nanizanka
12:20 Mladi in nemirni (Young & the Restless), 17. sezona, 84. del, ameriška nanizanka
13:00 Parki in rekreacija (Parks and Recreation), 4. sezona, 14. del, ameriška nanizanka
13:20 Vzgojni nasveti za male navihančke (Baby Squad), 1. sezona, 4. del, angleška serija
13:45 Opravljivka (Gossip Girl), 5. sezona, 4. del, ameriška nanizanka
14:30 Vampirski dnevniki (Vampire Diaries), 4. sezona, 5. del, ameriška nanizanka
15:15 Zdravnikova vest (House), 6. sezona, 3. del, ameriška nanizanka
16:00 Brez sledu (Without a Trace), 3. sezona, 8. del, ameriška nanizanka
16:45 Nikita (Nikita), 2. sezona, 22. del, ameriška nanizanka
17:30 Beli ovratnik (White Collar), 2. sezona, 11. del, ameriška nanizanka
18:15 Glasbeni mozaik
19:20 Larina izbira (Lara's Choice), 1. sezona, 99. del, hrvaška nanizanka
20:10 Larina izbira (Lara's Choice), 1. sezona, 100. del, hrvaška nanizanka
21:00 Beli ovratnik (White Collar), 2. sezona, 12. del, ameriška nanizanka
21:45 Zdravnikova vest (House), 6. sezona, 4. del, ameriška nanizanka
22:30 Brez sledu (Without a Trace), 3. sezona, 9. del, ameriška nanizanka
23:15 Nikita (Nikita), 2. sezona, 23. del, ameriška nanizanka
23:55 Nadarjeni mož (Gifted Man), 1. sezona, 2. del, ameriška nanizanka